Hakkımızda

Süzen Geri Dönüşüm, Ambalaj atıklarının tekrar ekonomiye kazandırılması amacıyla var gücüyle çalışmaktadır. Özellikle işletmeler için oluşan ambalaj atıklarına çözüm ortağı olmakta ve yeniden kazanılmasını sağlamaktadır.

Atık sorununun tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak Süzen Geri Dönüşüm çağdaş ekipmanlarıyla, özenle eğitilmiş ve iş disiplinine sahip profesyonel kadrosuyla ambalaj atıkları toplama-ayırma konularında en küçük birimden en büyük işletmelere kadar aynı titizlik ve ayrım gözetmeksizin, atıkların ekonomiye kazandırılması amacıyla hizmet etmeyi esas olarak benimsemiştir.

Çevre ve geri dönüşüm işlemleri ülkemizde yeni yeni literatürde yerini almaya başlamışken 2007 yılında kurulan öncü firmamız teknolojimizi ve insan kaynağını geliştirerek, uzmanlaştığımız ve günümüzde ambalaj atıklarının toplanması ve değerlendirilmesi alanında dünya ölçeğinde,en ideal ve güvenilir çözüm ortağı olmanın zevkine varıyoruz. 

Hızlı nüfus artışı, teknolojik gelişmeler ve yaşam koşullarının değişmesiyle ortaya çıkan aşırı tüketimden kaynaklanan çevre kirlenmesinin kontrol altına alınarak, kaynakların tekrar kullanılma imkanını sağlamak amacıyla Süzen Geri Dönüşüm hizmet sunmaktadır.

Süzen Geri Dönüşüm Görsellerimiz